X
تبلیغات
رایتل

گزارش اختصاصی از مراسم تجلیل خانه سینما از اصغر قرهادی و عوامل فیلم جدایی نادر از سیمین  ... 

 

ساعت 6 بعد از ظهر در حالی که ساره بیات و مریلا زارعی در خانه سینما حاضر شدند  هم زمان با لیلا حاتمی و حبیب مجیدی ( عکاس فیلم )به جلوی در خانه سینما می رسم من و چند تن از خبرنگاران و عکاسان پشت در ایستاده ایم و اجازه ورود نداریم زیرا ورود افراد با دوربین و بدون دوربین ممنوع است !   

 

ساعت 20/6 پیمان معادی و محمود کلاری می ایند

 

ساعت 30/6 اصغر فرهادی به همراه همسرش خانم پریسا بخت اور و دخترشان سارینا فرهادی به خانه سینما می رسند  

 

همچنان پشت در خانه سینما ایستاده ایم به این امید که اجازه ورود به من که تنها با عشق و علاقه امده ام و عضوی از خانه سینما نیستم به همراه چند عکاس و خبرنگار و دانشجوی سینما داده شود . 

 

بعد از رفت و امد های فراوان و خبر هایی که از داخل شنیده می شود تالار اجتماعات کوچک خانه سینما پر شده و تعداد زیادی ایستاده شاهد مراسم هستند . 

 

ساعت 5/7 شهاب حسینی در حالی که یک کلاه اسپرت به سر دارد طوری که  چشمانش را پوشانده و کسی نمی شناسدش ( البته من شناختمش ) پشت در خانه سینما می ماند چون در قفل شده بعد از چند دقیقه انتظار وارد می شود .   

 

 

بعد از 3 ساعت انتظار وارد محوطه خانه سینما می شوم و با لطف یکی از اقایان به 5/1 ساعت اخر این مراسم می رسم در حالی که مراسم تقدیر از عوامل پشت صحنه صورت می گیرد  

 

و کلیپی از فیلم های اقای فرهادی به نمایش در میاد و اقای عباس کیازستمی با جمله ای از شهاب حسینی که اصغر فرهادی افتخار را به سینمای ایران بازگرداند لوح زرین اقای فرهادی را به ایشان تقدیم می کنند  

 

اقای اصغر فرهادی از عوامل فیلم تشکر می کنند و درباره ی مسائل مهاجرت از ایران می گویند که زیاد جدی نیست و به گفته خودشان بیشتر از 10 روز نمی توانند خارج از ایران بمانند . 

 

در پایان مراسم عکس دسته جمعی از عوامل گرفته شد و پذیرایی مختصری از مهمانان صورت گرفت  . 

  

 

 

 

حاشیه ها :  

 

گفتگوی علیرضا خمسه با شهاب حسینی در حیاط خانه سینما  

 

من به شخصه محبتی که اهالی سینما در این مراسم به شهاب حسینی داشتند و دیدم و تمام لحظاتی که در سرما پشت در خانه سینما ایستاده ام را فراموش کردم وقتی لطف و محبت و خوش رویی اقای حسینی را دیدم ایمانم به ایشون 1000 برابر شد . 

 

یکی از لحظات زیبای مراسم دیشب گغتگوی صمیمانه مهمانان با هم دیگر در حیاط خانه سینما بود . 

 

فیلمبرداری و عکاسی از این مراسم واقعا سخت بود . 

 

من به شخصه برای خانه سینما پایداری و روز های خوش را ارزو مندم .  

 


 

گزارش ایسنا از تقدیر خانه سینما از افتخارآفرینان جشنواره‌ی برلین
کیارستمی: لذت اعطای جایزه به فرهادی از جایزه گرفتن بیشتر است

 

 

گزارش مهر از مراسم تجلیل خانه سینما از عوامل فیلم جدایی نادر از سیمینتاریخ : سه‌شنبه 10 اسفند 1389 | 13:20 | نویسنده : * | نظرات (2)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.