X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

توزیع «شب پر ستاره» و «پرسه در مه» در شبکه نمایش خانگی
گزارش تصویری «جشن حافظ» با نام «شب پرستاره» و فیلم سینمایی «پرسه در مه» در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شوند.

علی اسدزاده مدیرعامل موسسه «تصویرگستر پاسارگاد» در گفت‌وگویی با خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره محصولات جدید این موسسه گفت: سه‌شنبه این هفته (13 تیرماه)،‌ مجموعه «شب پرستاره» که گزارش تصویری از جشن حافظ است و آقای معلم و مجموعه دنیای تصویر آن را برگزار می‌کنند، در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: در طی دو هفته اخیر که تبلیغات این مجموعه آغاز شده است، علاقه‌مندان بسیاری با موسسه تماس می‌گیرند و خواستار توزیع هرچه سریعتر این مجموعه هستند. ما نیز تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا توزیع «شب پرستاره» هرچه بهتر انجام شود.

اسدزاده همچنین از توزیع نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «پرسه در مه» به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های این موسسه نام برد و بیان کرد: فیلم سینمایی «پرسه در مه» از جمله آثار آقای بهرام توکلی است که حدود دو سال قبل اکران شد اما هنوز به شبکه نمایش خانگی راه نیافته است. این خبر خوش را برای علاقه‌مندان این کارگردان جوان کشورمان دارم که «پرسه در مه» هفته آینده توسط این موسسه در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.تاریخ : دوشنبه 12 تیر 1391 | 13:37 | نویسنده : * |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.