X
تبلیغات
رایتل

شهاب حسینی: همیشه از خداوند برای بازی در نقش "شهید بابایی" متشکرم

 بازیگر نقش شهید بابایی در فیلم شوق پرواز گفت: همیشه از خداوند متشکر بوده‌ام که به من این توفیق را عنایت کرد تا نقش شهید بابایی را بازی کنم و این نیز برای من افتخاری بزرگ است.
 شهاب حسینی: همیشه از خداوند برای بازی در نقش "شهید بابایی" متشکرم


 سید شهاب حسینی بازیگر نقش شهید بابایی در فیلم شوق پرواز در همایش "رد پای خدا" که عصر دیروز با حضور عوامل سریال شوق پرواز برگزار شد، ‌عنوان کرد:‌ شهدا نمونه‌هایی از عشق‌بازی خداوند با بشر هستند، آنجایی که خدا در حدیث قدسی خود را خونبهای شهید می‌داند، برترین‌ها را برای یک فرد به وجود می‌آورد.


وی اضافه کرد:‌ من به عنوان یک بازیگر افتخار می‌کنم که در نقش فردی همچون شهید بابایی کار کردم و این برای من افتخاریست که بتوانم ایشان را به مردم معرفی کنم.

حسینی خاطرنشان کرد:‌ همیشه از خداوند متشکر بوده‌ام که به من این توفیق را عنایت کرد تا نقش شهید بابایی را بازی کنم و این نیز برای من افتخاری بزرگ است.

حسینی عنوان کرد:‌ الگوی من برای زندگی پس از شوق پرواز، تنها این جمله است که خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز؛‌ چگونه مردن را خودم خواهم آموخت.

گزارش تصویری این مراسم را در لینک زیر ببینید :                                                      گزارش تصویریتاریخ : سه‌شنبه 2 خرداد 1391 | 15:40 | نویسنده : * | نظرات (3)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.