X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

متن قدردانی جمعیت امداد دانشجویی - مردمی امام علی (ع)  از هنرمند کشورمان شهاب حسینی

همان طور که استحضار دارید در جشنواره فیلم فجر امسال هنرمند کشورمان، جناب آقای شهاب حسینی، جایزه خود را به جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) اهدا کردند. بدین وسیله متن تشکر از ایشان در ذیل آمده است:

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست

هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یادهنرمند گرامی جناب آقای سید شهاب الدین حسینی

بسیاری از بازیگران معروف در جهان، درانتخاب فیلم نامه، کارگردان، صحنه و موضوع حساسیت بسیاری دارند و به نوعی هنر خود را برای نان ارزان نمی فروشند، اما کمند هنرمندانی که در عرصه زندگی، هنر خود را و جایگاه خود را در خدمت کودکانی قرار می دهند که اگر ذره ای توجه و تربیت چاشنی زندگی فقیرانه شان می بود، در عرصه زندگی افتخارات زیادی برای خود و نیز پیشرفت ایران عزیزمان می آفریدند و جایگاه های بلندی را از آن خود می نمودند.

توجه و انتخاب جناب عالی  برای نقش آفرینی در صحنه ای که بازیگرانش کودکان محروم و مظلوم ایران عزیزمان، فیلم نامه اش ایجاد امید و مهر و  حمایت از فراموش شده ترین و محروم ترین کودکان و صحنه اش کوچه پس کوچه های فقر زده شهر ها و روستاهای محروم است، موجب تحسین و تقدیر فراوان است.

آرزو داریم تا با گام  نهادن در این عرصه، کارگردان این جمعیت که همگی به عشق و ارادت حضرتش گام در این راه استوار می کنیم، خود، شیرینی این نقش را در جانتان ریخته و با دیپلم های افتخاری را، از جنس لبخند نادر یک کودک دل شکسته و فراموش شده و التیام زخم های یک زن سرپرست خانوار، نثار قدم هایتان گرداند.

امید است این حرکت ارزشمند شما در جامعه هنری تسری یافته و افتراقی بین هنرمندان مشهور و هنرمندان محبوب در جامعه  ایجاد نماید.

با تشکر

جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع)


تاریخ : پنج‌شنبه 5 اسفند 1389 | 11:40 | نویسنده : شیوا |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.