X
تبلیغات
رایتل
با شهاب حسینی و نیکی کریمی به روایت سوت پایان 


فارس سینما-به سراغ فیلم سینمایی سوت پایان یکی از تولیدات جدید سینمای ایران می رویم که در حال حاضر مراحل فنی این فیلم سینمایی در حال انجام می باشد و به زودی آماده اکران می شود.

نیکی کریمی پس از ساخت دو فیلم سینمایی تجربه های خیلی خوبی در عرصه کارگردانی بدست آورد ولی دو فیلم او سرنوشت خیلی خوبی نداشتند و هیچ یک از فیلم های او اکران نشدند.نیکی کریمی پس از مدتی تصمیم به ساخت فیلم متفاوتی گرفت از این رو با بهترین بازیگران سینما مذاکره کرد و توانست فیلم سوم خود را با نام روایت بسازد که پس از پایان تصویربرداری نام فیلم به سوت پایان تغییر یافت.
نیکی کریمی در مورد فیلم جدیدش چنین می گوید:سوت پایان یک داستان متفاوتی دارد و سعی کردم طوری داستان را بازگو کنم تا بیننده در داستان گم نشود و بتواند به راحتی داستان فیلم را دنبال کند.
نیکی کریمی برای بهتر بودن فیلمش از شهاب حسینی بازیگر موفق سینمای ایران کمک گرفت.شهاب حسینی که در آغاز ساخت فیلم به دلیل مشغله کاری از بازی در این فیلم انصراف داده بود به خواسته نیکی کریمی مدتی منتظر بودند تا شهاب حسینی بازی در این فیلم را بپذیرد.
همینطور نیز شد و با جنجال های خبری این دو هنرمند برای اولین بار در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.کسانی که از پشت صحنه این فیلم دیدن کردند متوجه شدند که شهاب حسینی و نیکی کریمی می توانند زوج هنری خیلی خوبی باشند که در فیلم های دیگر نیز در کنار یکدیگر قرار بگیرند.
امیدواریم که سرنوشت سوت پایان همانند فیلم های قبلی نیکی کریمی نشود و در جشنواره فیلم فجر شاهد اکران این فیلم سینمایی باشیم.


  

  

  تاریخ : چهارشنبه 12 آبان 1389 | 17:06 | نویسنده : * | نظرات (4)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.