X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

  فیلم برداری مجموعه تلویزیونی "شوق پرواز" ناتمام مانده است

رییس موسسه فرهنگی هنری شاهد از ناتمام ماندن پروژه تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "شوق پرواز" به دلیل کمبود بودجه خبر داد.

ناصر دهقانی پوده رییس موسسه فرهنگی هنری شاهد با بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری سینمای ایران گفت: متاسفانه به دلیل کمبود بودجه و خلف وعده برخی از نهادهایی که قول حمایت مالی از این پروژه را داده بودند از جمله تلویزیون، تصویربرداری بخش خارج از کشور این مجموعه تلویزیونی پس از گذشت ماهها از پایان تصویربرداری بخش داخلی مجموعه همچنان انجام نشده و منتظر دریافت بودجه است.

وی افزود: موسسه فرهنگی هنری شاهد تهیه کنندگی این مجموعه تلویزیونی را برعهده دارد که با اتمام بودجه کار تصویربرداری بخش خارجی این مجموعه عملا ناتمام مانده است.

دهقانی پوده با انتقاد از کم لطفی تلویزیون در تامین بخشی از بودجه این مجموعه تلویزیونی ادامه داد: متاسفانه تلویزیون به عنوان یکی از نهادهایی که تامین بخشی از تامین بودجه مجموعه تلویزیونی "شوق پرواز" را بر عهده گرفته تا امروز نه تنها کمکی نکرده بلکه هزینه ای هم برای اجاره دوربین های فیلم برداری که در اختیار گروه گذاشته را گرفته است.

رییس موسسه فرهنگی هنری شاهد افزود: تا امروز بیش از 20 قسمت این مجموعه تلویزیونی راف کات و 9 قسمت نیز تدوین نهایی شده است. البته امکان تدوین قسمت های بیشتر امکان پذیر بود ولی به علت اینکه از قسمت نهم به بعد بخش هایی از این مجموعه در خارج از کشور سپری می شود و کار تصویربرداری آن هنوز انجام نشده تدوین سایر قسمت ها به بعد از اتمام تصویربرداری بخش خارج از کشور گذاشته شده است.

وی گفت: سهراب خسروی؛ تدوین، محسن روشن؛ صداگذار و علی قلی کار موسیقی این مجموعه تلویزیونی را انجام می دهند.

مجموعه تلویزیونی شوق پرواز در 25 قسمت 45 دقیقه ای برای پخش از یکی از شبکه های سراسری تلویزیون درنظر گرفته شده و در آن بازیگرانی از جمله شهاب حسینی، کوروش تهامی، افسانه بایگان، ستاره اسکندری، محسن افشانی و الهام حمیدی ایفای نقش کرده اند.

عکس های جدید از مجموعه شوق پرواز  

 

لینک مشاهده قسمت هایی از پشت صحنه مجموعه شوق پرواز پخش شده از برنامه شما و سیماتاریخ : جمعه 23 مهر 1389 | 22:27 | نویسنده : * | نظرات (19)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.