X
تبلیغات
نماشا
رایتل
اسامی 26 فیلم بخش مسابقه سینمای ایران بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر

به گزارش روابط عمومی جشنواره، فیلم های این بخش از جشنواره به ترتیب حروف الفبا عبارتند از :
1- "آل" به کارگردانی "بهرام بهرامیان" و تهیه کنندگی "علی معلم"
2- "آناهیتا" به کارگردانی "عزیز الله حمید نژاد" و به تهیه کنندگی "عزیز الله حمید نژاد"- "مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی"
3- "به رنگ ارغوان" به کارگردانی "ابراهیم حاتمی کیا" و تهیه کنندگی "سیدجمال ساداتیان" (بشرا فیلم )
4- "بیداری رویاها" به کارگردانی "محمدعلی باشه آهنگر" و تهیه کنندگی "علی آشتیانی پور" - مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
5- "پرسه در مه" به کارگردانی "بهرام توکلی" به تهیه کنندگی "جواد نوروزبیگی" - مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
6- "پرواز مرغابی ها" به کارگردانی "علی شاه حاتمی" به تهیه کنندگی "علی شاه حاتمی"
7-" پسر آدم دختر حوا" به کارگردانی رامبد جوان و تهیه کنندگی سعید حاجی میری
8- "ترانه کوچک من" به کارگردانی "مسعود کرامتی" و تهیه کنندگی "سعید شاهسواری"
9- "تسویه حساب" به کارگردانی "تهمینه میلانی" و تهیه کنندگی "محمد نیک بین"
10- "چهل سالگی" به کارگردانی و تهیه کنندگی "علیرضا رئیسیان"
11- "خواب های دنباله دار" به کارگردانی "پوران درخشنده" و تهیه کنندگی پوران درخشنده
12- "سنگ اول" به کارگردانی "ابراهیم فروزش" و تهیه کنندگی سیما فیلم
13- "شب واقعه" به کارگردانی "شهرام اسدی" و تهیه کنندگی " سیداحمد میرعلایی"
14- "شکارچی شنبه" به کارگردانی "پرویز شیخ طادی" و تهیه کنندگی "مجید اسماعیلی"
15- "شکلات داغ" به کارگردانی و تهیه کنندگی "حامد کلاهداری"
16- "صبح روز هفتم" به کارگردانی "سید مسعود اطیابی" و تهیه کنندگی "صدرا عبداللهی" - شبکه جهانی سحر
17- "طبقه سوم" به کارگردانی "بیژن میرباقری" و تهیه کنندگی "علیرضا قاسم خان"
18- "طلا و مس" به کارگردانی "همایون اسعدیان" و تهیه کنندگی "منوچهر محمدی"
19- "طهران تهران" به کارگردانی "داریوش مهرجویی - مهدی کرم پور" و تهیه کنندگی "محمدعلی حسین نژاد"
20- "عصر روز دهم" به کارگردانی "مجتبی راعی" و تهیه کنندگی "منوچهر محمدی"
21- "کیفر" به کارگردانی "حسن فتحی" به تهیه کنندگی "سعید سعدی"
22- "کیمیا و خاک" به کارگردانی "عباس رافعی" و تهیه کنندگی "عباس رافعی"
23- "ملک سلیمان" به کارگردانی "شهریار بحرانی" و تهیه کنندگی "مجتبی فرآورده"
24- "نفوذی" به کارگردانی "احمد کاوری و مهدی فیوضی" و تهیه کنندگی "جمال شورجه" - "حسن علیمردانی"
25- "هفت دقیقه تا پاییز" به کارگردانی "علیرضا امینی" و تهیه کنندگی "سیدجمال ساداتیان"
26- "یک گزارش واقعی" به کارگردانی "داریوش فرهنگ" و تهیه کنندگی "منوچهر شاهسواری"




اسامی 23 فیلم بخش مسابقه فیلم های اول و دوم بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به گزارش روابط عمومی جشنواره، فیلم های این بخش از جشنواره به ترتیب حروف الفبا عبارتند از :
1- "آل" به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی علی معلم
2- "برخورد خیلی نزدیک" به کارگردانی اسماعیل میهن دوست و تهیه کنندگی محمد خزایی با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
3- "پرسه در مه" به کارگردانی بهرام توکلی به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی - مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
4- "پسر آدم دختر حوا" به کارگردانی رامبد جوان و تهیه کنندگی سعید حاجی میری
5- "چراغ قرمز" به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید شرفی کیا - علی غفاری
6- "خاطره" به کارگردانی نادر طریقت و تهیه کنندگی حبیب اسماعیلی
7- "خانواده ارنست" به کارگردانی محسن دامادی و تهیه کنندگی سید محسن طباطبایی پور- مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
8- "دموکراسی تو روز روشن" به کارگردانی علی عطشانی و تهیه کنندگی حجت الاسلام محمدعلی زم
9- "دیگری" به کارگردانی مهدی رحمانی و تهیه کنندگی محمدعلی نجفی - مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
10- "راز دشت تارزان" به کارگردانی هاتف علیمردانی و محمد لطفعلی و تهیه کنندگی داریوش بابائیان
11- "سفر سرخ" به کارگردانی حمیدفرخ نژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی
12- "سفر مرگ" به کارگردانی حسن آقا کریمی و تهیه کنندگی حسن آقا کریمی- مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی - وحید احمدیه
13- "شکلات داغ" به کارگردانی و تهیه کنندگی حامد کلاهداری
14- "فصل باران های موسمی" به کارگردانی مجید برزگر و تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری
15- "کارناوال مرگ" به کارگردانی و تهیه کنندگی حبیب الله کاسه ساز
16- "گنج روان" به کارگردانی امین اصلانی و تهیه کنندگی محمدرضا اصلانی - مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
17- "لطفا مزاحم نشوید" به کارگردانی محسن عبدالوهاب و تهیه کنندگی محمد احمدی - مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
18- "مرا ببخش مادر" به کارگردانی مهدی نادری نجف آبادی و تهیه کنندگی ساسان سالور- مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
19- "مقلد شیطان" به کارگردانی و تهیه کنندگی افشین صادقی
20- "نخودی" به کارگردانی جلال فاطمی و تهیه کنندگی فرشته طائرپور
21- "نزدیک تر از آشنا" به کارگردانی رضا سرکانیان به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی (تولید مشترک ایران ، فرانسه و آلمان)
22- "نفوذی" به کارگردانی احمد کاوری - مهدی فیوضی و تهیه کنندگی جمال شورجه - حسن علیمردانی
23- "وقت بودن" به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی شبکه 4 سیما (همایون عطاردی)


اسامی 10 فیلم ایرانی خارج از مسابقه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر
به گزارش روابط عمومی جشنواره، فیلم های این بخش از جشنواره به ترتیب حروف الفبا عبارتند از :
1- "آدمکش" به کارگردانی رضا کریمی و تهیه کنندگی محمدپوستی
2- "بیگانگان" به کارگردانی عباس رافعی و به تهیه کنندگی منصور سهراب پور
3- "زخم شانه حوا" به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی حسن کلامی - حوزه هنری
4- "صد سال به این سال ها" به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی مرتضی شایسته
5- "فاصله" به کارگردانی کامران قدکچیان به تهیه کنندگی حبیب الهیاری
6- "محفل اکس" به کارگردانی و تهیه کنندگی حبیب کاوش
7- "معبد جان" به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد درمنش
8- "ناسپاس" به کارگردانی حسن هدایت و تهیه کنندگی سید محسن جاهد
9- "همبازی" به کارگردانی غلامرضا رمضانی و تهیه کنندگی مهدی کریمی
10- "یوسف پیامبر" به کارگردانی فرج الله سلحشور و تهیه کنندگی فرج الله سلحشور- سیما فیلم


بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از 5 تا 15 بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.


تاریخ : پنج‌شنبه 24 دی 1388 | 00:31 | نویسنده : شیوا | نظرات (6)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.